About Me


  Mimo, że w internecie pragnę pozostać tylko kotem, to dowiedzcie się czegoś o mnie.

Mówcie mi Moe. 


  Tak naprawdę jestem człowiekiem (wow!). Początkowo sądziłam, że jestem jednorożcem, ale jednak się rozmyśliłam, ponieważ lubię pobyć  czasami sama, a jednorożce tak nie mają.

  Bardzo lubię czytać i pisać - czytać wszystko, a pisać tylko dla siebie. Tworzę głównie Fanfiction o Edzie Sheeranie, którego fanką jestem od grudnia zeszłego roku.
  
  Moją kolejną pasją jest muzyka - bardzo dużo śpiewam i kocham to. To jedyne, do którego po dzień dzisiejszy nie straciłam zapału. Jeszcze sporo pracy mnie czeka, aby dojść do wymarzonego efektu, ale po tych 3 latach jest o wiele lepiej ^^
  
  Kocham Kraków i czuję ogromne przywiązanie do tego miasta. Kiedy tam jestem wszystko wydaje mi się znajome i rodzinne. Znam to miasto jak własną kieszeń. Zamierzam wyjechać tam na studia i prawdopodobnie mieszkać :)

  W szkole najlepsza jestem z języków, najgorsza natomiast - z matmy. Kompletnie jej nie rozumiem, ale dzięki korepetycjom mam 4 na koniec semestru!

  Bardzo lubię język angielski. Uczę się go samodzielnie i widzę postępy, uwielbiam słuchać, jak ktoś mówi w tym języku i ubóstwiam wszelakie amerykańskie/angielskie dzieła (filmy, seriale, książki, piosenki).

 Lubię pisać ręcznie i często dla przyjemności przepisuję tekst z gazety czy książki ^^

Mój blog powstał 02.02.2016r. :)

Mam nadzieję, że troszeczkę mnie poznałeś!

- Moe Cat Brak komentarzy:

Prześlij komentarz